Producenci

Płatność bezgotówkowa przy pomocy terminala płatniczego gwarantuje wygodę i komfort podczas każdej transakcji. Odbiór paczki za pobraniem, dostawy do sklepu, czy zapłata rachunku w restauracji jeszcze nigdy nie była tak prosta. A to wszystko dzięki przenośnym terminalom płatniczym, które obecne są już niemal w każdym przedsiębiorstwie, restauracji czy hotelu.

Mobilny terminal płatniczy:

wachlarz zalet od pierwszego spojrzenia. Niezależnie z której perspektywy patrzymy – przedsiębiorcy czy klienta – bezprzewodowy terminal płatniczy już na samym starcie wywołuje pozytywne reakcje z jednego prostego względu. Jest nim mobilność, czyli możliwość płatności bezgotówkowej gdziekolwiek się nie znajdujemy. Bardzo poręczne kształty terminala mobilnego umożliwiają każdemu kurierowi, dostawcy czy kelnerowi schować go do kieszeni, gdy nie ma potrzeby jego użycia. Każdy przenośny terminal płatniczy wyposażony jest w baterię o dużej wytrzymałości, w odbiornik GPRS umożliwiający płatność niezależnie od lokalizacji. Coraz więcej modeli bezprzewodowych terminali płatniczych wzbogacone jest również o moduł NFC, pozwalając na płatności zbliżeniowe i mobilne bez żadnych problemów.

Przenośny terminal płatniczy (mPOS) idealnie dobrany dla potrzeb twojej firmy.

Bogata oferta odpowiednio wyselekcjonowanych terminali mobilnych gwarantuje zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Każdy terminal przenośny został zaprojektowany i stworzony zgodnie ze standardami bezpieczeństwa, skutecznie szyfrując każde pojedyncze transakcje, bo w sprawach płatności nie ma miejsca na zagrożenie.

Dla kogo przeznaczony jest terminal przenośny?

Terminal mobilny został stworzony dla każdego rodzaju przedsiębiorstw, których codziennością jest konieczność dotarcia do klienta. Jednak mobilny terminal płatniczy jest przeznaczony dla wszystkich firm, sklepów, restauracji czy hoteli, które cenią sobie wysoki komfort połączony z eleganckim designem oraz całkowitą funkcjonalnością. W niektórych sytuacjach ograniczanie się tylko do terminali stacjonarnych może być niepraktyczne, dlatego wybór bezprzewodowego (mobilnego) terminala płatniczego prawie w każdym przypadku jest dobrą decyzją.

Przenośne terminale płatnicze w ofercie PayTel

Ingenico IWL250/IWL220

Ingenico Link 2500

Verifone VX675

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl