Producenci

Terminale stacjonarne to niezawodne, wydajne i wytrzymałe urządzenia, które umożliwiają płatność bezgotówkową, dokonywaną za pomocą karty, telefonu czy zegarka. Gwarantują wygodę i komfort podczas transakcji. Wykorzystywany jest w punktach handlowo-usługowych, sklepach oraz supermarketach. Płatność za towary i usługi nigdy nie była tak prosta.

Zalety terminali stacjonarnych

Posiadanie terminala płatniczego niesie za sobą wiele korzyści. Zapewniają komfort nie tylko klientom, ale również przedsiębiorcom. Dzięki nowoczesnej technologii, terminale usprawniają obsługę, tym samym poprawiają satysfakcję klientów. Ponadto rozwiązują problem pomyłek kasowych.

Wśród ich zalet, wyróżnia się:

Bezpieczeństwo transakcji

Zwiększenie obrotów

Szybka obsługa klientów

Łatwość w obsłudze

Wygoda w dokonywaniu płatności

Możliwość płacenia kartą, zegarkiem, telefonem

Brak pomyłek kasowych.

 

Dla kogo przeznaczony jest terminal stacjonarny?

Stacjonarne terminale płatnicze to innowacyjne rozwiązanie, które stworzono z myślą o przedsiębiorcach ceniących sobie komfort, wygodę, funkcjonalność i design. Dedykowane są przedsiębiorcom, którzy wykonują działalność w jednym miejscu, ponieważ wymagają stałego podłączenia do źródła zasilania. Łącza się z systemem rozliczeniowym za pomocą internetu lub poprzez wbudowany modem GPRS. Do większości modeli POS dołączony jest tzw. PIN-pad. To niewielkie urządzenie z klawiaturą, które służy do wprowadzenia kodu PIN w przypadku wyboru płatności kartą. Terminale stacjonarne sprawdzą się w sklepach stacjonarnych, w którym klient dokonuje płatności przy kasie obsługiwanej przez ekspedientkę lub kasie samoobsługowej

Dlaczego warto posiadać terminal stacjonarny?

Terminale płatnicze pozwalają na transakcje bezgotówkowe, które cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Ponadto gwarantują bezpieczeństwo transakcji za pomocą karty i innych urządzeń płatniczych takich jak telefon czy zegarek. Transakcja za ich pomocą jest zgodna ze standardami bezpieczeństwa. Wszystkie dane wykorzystywane podczas płatności bezgotówkowej, są szyfrowane.

Stacjonarne terminale płatnicze w ofercie PayTel

Ingenico ICT220 Ingenico Desk 3200

PINpad 1000SE Contactless

Ingenico Lane 3000

Ingenico IPP320

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl